Hakkımızda

2001 yılında kurulan firmamız kurulduğu günden itibaren kaliteyi ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkartarak hızlı ve sağlam bir büyüme trendi içerisine girmiştir.

Firmamız MAS POMPA-DAF HİDROFOR- ELEGANS PUMPS pompa ve hidroforların ÇORLU ve ÇERKEZKÖY Bölgesinde Yetkili Servisliğini yapmakta olup, ELEGANS PUMPS’un Trakya Bölgesi Satış ve Teknik Servis Müdürlüğünü yapmaktadır. Aynı zamanda her marka hidroforun bakım ve onarımını, ısıtma sistemleri, Brülör ve arızalarında teknik servis hizmeti ve yedek parça satışıyla ÇORLU Bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızda her türlü imkan ve uzman elemanlar ile satış sonrası hizmetler dahil kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hizmet verilmektedir.

Bayiliğini yaptığımız markalar Türkiye’de ve Dünyada birçok şirket tarafından çeşitli sektörlerde kullanılmakta ve diğer markalara oranla risk oluşturmadığı için özellikle tercih edilmektedir. Kaliteli ve iyi hizmet yeni satışların güvencesidir. Memnun olan her kullanıcı yeni müşteriler demektir ve biz satış ve satış sonrası hizmetlerimizde her zaman bu gerçeklere bağlı kalarak kuruluşumuzdan buyana pompa ve hidrofor konusunda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek yeni çeşitleri ürünlerimizin arasına katmaktayız.

Biz; bir kurum olarak saygın ve güvenilir olmanın, kazanılmış değerleri korumanın dünya standartlarında çalışmaya, Dünya ve Türk kamuoyuna karşı yüksek sorumluluk anlayışını bir an bile unutmamaya bağlı olduğunun bilincindeyiz